Звернення до радіоаматорів Черкащини

Дорогі наші друзі радіоаматори,

Від себе особисто, і від імені колективу радіоаматорів   радіотехнічного клубу “Політехнік”UT7UZA-Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” звертаємось  за допомогою до вас  дорогі друзі з нашої великої багатотисячної радіоаматорської сім’ї!

У 2017 році Ваші, і Ваших друзів та  знайомих діти і внуки  будуть вступати на навчання до Вищих навчальних закладівУкраїни. Будемо вдячні Вам за надану нам агітаційну допомогу і профорієнтацію в школах, ліцеях, гімназіях, серед випускників технікумів і коледжів (молодші спеціалісти), в проведенні бесід з випускниками та їх батьками, та направлення їх адресно до нас на бюджетне (безкоштовне) навчання в Інститут енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) – КПІ  імені Ігоря Сікорського“.

В нашому інституті є багато сучасних прекрасних спеціальностей з: енергозбереження, електропостачання та енергоменеджменту; екології; гірничої справи; автоматизації та електромеханічного обладнання підприємств; теплотехніки та ресурсозбереження. 

КПІ ім. Ігоря Сікорського забезпечує: безкоштовне навчання, проживання в гуртожитку протягом усього навчання; отримання звання офіцера (наявність військової кафедри); працевлаштування на підприємствах і організаціях України. Ми надамо всіляку допомогу і підтримку Вашим дітям і онукам.

Для мене і нашого колективу де я працюю, буде особливо важлива і неоцінена Ваша допомога для моєї кафедри – інженерної екології, яка запрошує випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, технікумів і коледжів (молодших спеціалістів) для навчання у нас  за спеціальністю “101 Екологія”,   спеціалізація: інженерна екологія та ресурсозбереження.

Необхідними сертифікатами ЗНО для спеціальності “101 Екологія”, є: українська мова; математика; хімія ( або географія).

Звертаємо особливу увагу випускників технікумів та коледжів  для яких  виділені спеціальні місця на бюджетну (безкоштовну) форму навчання.

Більше про кафедру інженерної екології, спеціальність,  умови вступу , студентське життя  ви можете дізнатися на сайті: www.ecology.kpi.ua  та   подивившись відео зняте нашими студентами спеціально для вас:https://www.youtube.com/watch?v=Y1IWFBdHpQ0,

Ми будемо дуже раді нашому новому радіоаматорському поповненню, яке після вступу до  КПІ продовжить свої радіоуніверсітети в нашому знаменитому клубі UT7UZA ! До речі, наш радіоклуб UT7UZA знаходиться в навчальному корпусі 22 нашого інституту, де Ви і будете навчатися  з обраної спеціальності.!

Більш докладно можна дізнатись,  ознайомившись з буклетом

Дуже сподіваємося на Вашу допомогу наші дорогі друзі!   За довідками та консультаціями звертайтеся до нас  по емейл: ux0un@ukr.netта за    тел. 050-380-95-78

Будемо завжди раді зустрітися з Вами  у зручний для Вас час за адресою:

м Київ, вул.Борщагівська 115, корпус 22, каф. ІЕта в нашому клубі UT7UZA !

 

З повагою, Микола Іванович Сергієнко, UXØUN,

      керівник радіоклубу “Політехнік” UT7UZA,

      КПІ ім. Ігоря Сікорського, м. Київ

Bookmark the permalink.

Напишіть відгук