Закінчила роботу Конференція ГС ВРЛ в м.Харків від 11.02.2017 р.

Шановні члени громадської спілки «Всеукраїнська радіоаматорська ліга»!

11.02.2017 року у м. Харкові проведена позачергова Конференція ГС ВРЛ та очне засідання Координаційної Ради ГС ВРЛ.

Ми, члени Президії та Координаційної Ради ГС ВРЛ, взяли на себе громадську ношу за власним бажанням. Всеукраїнську Спілку створили, підняли, зробили її потужнішою на теренах України та за її межами. Вона організаційно вибудувана, має чітку структуру, зареєстрована в органах юстиції, як і її підрозділи, належним чином зареєстровані учасники ГС ВРЛ – громадські організації та спілки. Відчуваємо покладену відповідальність. Звітуємо перед членами ГС ВРЛ за роботу. Все це відбувається завдяки Вашої підтримки – членів ГС ВРЛ. Підтвердженням Вашої участі, як членів ГС ВРЛ в управлінні діяльністю Спілкою є проведена позачергова Конференція ГС ВРЛ. Саме Ви визначали прийняття рішень за порядком денним Конференції.

Ми б могли не займатись цією роботою, не мати головної болі, спокійно спати, більше часу приділяти саме своєму хобі – радіоаматорству. Але долі людські, окремих радіоаматорів, дітей, інвалідів, зручного нашого хобі змусили впрягтися у цю роботу. Проведення позачергової Конференції ГС ВРЛ засвідчило Вашу підтримку Президії та Координаційної Ради ГС ВРЛ и це нас надихає на подальшу діяльність задля Вас. Сподіваємось, що Ваша підтримка діяльності ГС ВРЛ й у подальшому буде тільки нарощуватися з розумінням необхідності Вашої активної участі в конкретних справах для всіх нас – радіоаматорів, для майбутніх радіоаматорів.

Протокол № 1 позачергової Конференції ГС ВРЛ від 11.02.2017 розміщено тут:
https://vrl.org.ua/index.phpoption=com_content&view=article&id=240:protokol-1-pozacherhovoi-konferentsii-hs-vrl-vid-11022017&catid=46:potochni-dokumenty-lihy&Itemid=1182

Поздоровляємо з обранням членів Ревізійної комісії ГС ВРЛ: Василенка Сергія Вікторовича (UR2VA), Жука Валерія Володимировича (UR5CN), Панасенка Юрія Івановича (UT3ET)! Сподіваємося на скоріше визначення серед Вас Голови Ревізійної комісії, надання допомоги у подальшої розбудові ГС ВРЛ та її розвитку за напрямами діяльності, виконання контрольних функції, передбачених Статутом ГС ВРЛ.

З повагою,
Відповідальний секретар ГС ВРЛ UT2UQ
Президія ГС ВРЛ,
Координаційна Рада ГС ВРЛ

Bookmark the permalink.

Напишіть відгук